Škola transformace

Proč předávám své zkušenosti

VŠE CO UČÍM, JSEM SAMA PROŽILA

Prošla jsem velmi trnitou cestou své vlastní transformace, jak na individuální úrovni, tak i na úrovni vztahů (partnerských i mezilidských). V průběhu mé cesty jsem byla nucena přenastavit všechny staré vzorce chování a myšlení a začít v každé oblasti svého života úplně od začátku. Nechala jsem vést svou vlastní intuicí a to se mi vyplatilo.

Jmenuji se Martina Hartmannová. Jsem autorkou “Super kuchařky” a majitelka značky Tina Energy® . Také jsem manželka, matka, tvůrce svého života a velký pracant. Miluji svou práci, která se stala zároveň mým koníčkem. Můj život běží ve strhujícím tempu. Na prvním místě je pro mě samozřejmě má rodina. Můj dvojplamenný partner a zároveň -manžel- a mé děti. Angažuji se v několika projektech, kde část mých finančních prostředků, které vydělám, putuje na prospěšné účely.

O ČEM JE MŮJ ŽIVOT

POMÁHÁM – MILUJI – ŽIJI – STÁLE SE UČÍM – PROŽÍVÁM – SBÍRÁM ZKUŠENOSTI – UDRŽUJI V HARMONII SEBE, SVOU RODINU A SVOU PRÁCI

PROČ JSEM JAKÁ JSEM

Jednoho dne jsem byla dostrkána k rozhodnutí, zda to, co dělám a poskytuji má být “pomoc, či práce”. Rozhodnutí nebylo jednoduché, ale bylo více než potřebné. Procítila jsem si v duši, kam směřuji, i co v životě potřebuji a našla jsem svou “CESTU DUŠE”.

Má duše potřebuje, aby se energie, kterou vkládám do všeho, co tvořím, vracela. Rozhodnutí tedy bylo jasné! Rozhodla jsem se ve svém životě věnovat činnosti, kterou srdcem i duší miluji. Zároveň se tímto způsobem i živit. A dále jsem si nacítila způsob, jakým nezištně a účelově pomáhat!

I TOTO JE POTŘEBA MÉ DUŠE

Rozhodla jsem se, že část peněz, které vydělávám, půjde na pomoc potřebným a tak bude příjem i výdej energie v harmonii. Proto budu velmi brzy pokračovat ve své práci tak, jak jste ji znali, ovšem v jiných energiích. Opět pořádám transformační kurzy a tentokráte tvořím tak, jak to dává smysl mé duši

Tak to cítím 🙂 S láskou Vaše Tínka