O mně

Vítám “Tě” na tomto webu

Dovol mi položit ti hned na úvod dvě otázky:

“Jaké pocity v tobě vyvolávají věty a příspěvky na tomto webu? A kdybys právě dnes uvnitř sebe samého našel pocit, že svou duši vlastně neznáš, co uděláš?”

Jistě si kladeš otázku, čím ti mohu být prospěšná

Na těchto stránkách sdílím své zkušenosti s vědomou tvorbou.

Můžeš zde najít inspiraci pro tu svou …

 Vše, co sdílím, jsem sama prožila

Prošla jsem velmi trnitou cestou své vlastní transformace, jak na individuální úrovni, tak i na úrovni vztahů (partnerských i mezilidských). V průběhu mé cesty jsem byla nucena přenastavit všechny staré vzorce chování a myšlení a začít v každé oblasti svého života úplně od začátku. Nechala jsem vést svou vlastní intuicí a to se mi vyplatilo.

Jsem průvodce svou “vlastní” vědomou transformací. Naslouchám svým pocitům! Nejsem ezoterik ani léčitel. Pracuji na úrovni svého vědomí na základě vlastních zkušeností.  Také jsem autorkou “Super kuchařky”, majitelka SkyEnergyTV a vlastním značku Tina Energy® . 

Jsem manželka, matka, tvůrce svého života a velký pracant. Miluji svou práci, která se stala zároveň mým koníčkem. Můj život běží ve strhujícím tempu. Na prvním místě je pro mě samozřejmě má rodina. Můj dvojplamenný partner a zároveň -manžel- a mé děti. Angažuji se v několika projektech, kde část mých finančních prostředků, které vydělám, putuje na prospěšné účely.

https://apolinek.cz/

O čem je můj život

POMÁHÁM – MILUJI – ŽIJI – STÁLE SE UČÍM – PROŽÍVÁM – SBÍRÁM ZKUŠENOSTI – UDRŽUJI V HARMONII SEBE, SVOU RODINU A SVOU PRÁCI

Proč jsem jaká jsem

Jednoho dne jsem byla dostrkána k rozhodnutí, zda to, co dělám a poskytuji, má být “pomoc, či práce”. Rozhodnutí nebylo jednoduché, ale bylo více než potřebné. Procítila jsem si v duši, kam směřuji i co v životě potřebuji a našla jsem svou “CESTU DUŠE”.

Potřeba mé duše

Má duše potřebuje, aby se energie, kterou vkládám do všeho, co tvořím, vracela. Rozhodnutí tedy bylo jasné! Rozhodla jsem se ve svém životě věnovat činnosti, kterou srdcem i duší miluji. Zároveň se tímto způsobem i živit. A dále jsem si nacítila způsob, jakým nezištně a účelově pomáhat! Rozhodla jsem se, že část peněz, které vydělávám, půjde na pomoc potřebným a tak bude příjem i výdej energie v harmonii. Proto budu velmi brzy pokračovat ve své práci tak, jak jste ji znali, ovšem v jiných energiích. Opět pořádám transformační kurzy a tentokráte tvořím tak, jak to dává smysl mé duši. 

A co můj život

Ten je dokonalý přesně takový, jaký je. Naučila jsem se díky své transformační cestě život skutečně milovat. Každou vteřinu žiji naplno, protože vím, jakou má prožitek v přítomném okamžiku cenu. Miluji své děti i svou práci.

V životě mám zkrátka vše, co potřebuji. 

Tak to cítím ✨ LA SOPHIA

❤️ Motto webu ❤️

Pochopíš-li právě dnes, kolik energie ostatní lidé vkládají do svých činů, aby ti pomohli anebo tě udělali šťastným, najdeš smysl ve věcech, které jsou z pohledu jiných “obyčejné a samozřejmé”. Najednou se ti otevře zcela nový a plně “vědomý” pohled na svět. Vědomí je úhel pohledu na život. Buď se díváš na věci a situace, které jsou z tvého pohledu “plné energie”, anebo je vidíš “prázdné a bezvýznamné”. Vidíš-li energie, jsi bohatší než ti, kteří vidí a cítí prázdnotu.