O nás

 ❤️ Vztahy, láska, příběhy ❤️

Přinášíme vám příběh veliké lásky, který začal na počátku Stvoření. Příběh dvojplamene, muže a ženy, dvou částí jedné duše, která se před věky věků rozdělila, aby se nyní mohla opět spojit.

Od chvíle, kdy jsme se propojili jako dvojplamen, započala dlouhá cesta. Vystoupali jsme nejprve po stupínkách duchovního vývoje až na samotný vrchol pyramidy vědomí a pak zase slézali s baťůžkem darů poznání, zkušeností a pochopení zpět do hmotné reality. To abychom mohli onu „hmotu“, jako nejhustší energii, která nás obklopuje, prozářit energií nejvyšší, kterou jsme si sebou z naší cesty přinesli.

Naše cesta nebyla vůbec jednoduchá, ale stála za to!

Každý den nám přinášel plnou náruč fascinujících lekcí, zkušeností, pádů i vzestupů, bolestí i radostí, o které bychom se s vámi rádi na těchto stránkách podělili.

Třeba vám pomohou dojít k pochopení vaší vlastní cesty. 

Vědomý život a vědomé vztahy jsou základním stavebním kamenem lidského štěstí. Otevřeme-li svá srdce, najdeme pravdu tam, kde bychom ji nikdy nehledali.

❤️ Motto webu ❤️

Pochopíš-li právě dnes, kolik energie ostatní lidé vkládají do svých činů, aby ti pomohli anebo tě udělali šťastným, najdeš smysl ve věcech, které jsou z pohledu jiných “obyčejné a samozřejmé”. Najednou se ti otevře zcela nový a plně “vědomý” pohled na svět. Vědomí je úhel pohledu na život. Buď se díváš na věci a situace, které jsou z tvého pohledu “plné energie”, anebo je vidíš “prázdné a bezvýznamné”. Vidíš-li energie, jsi bohatší než ti, kteří vidí a cítí prázdnotu. 

❤️ Tínka a Radek ❤️