Poselství čísla 2 … 0

PLATNÉ NEJEN PRO DNEŠNÍ NÁDHERNÉ DATUM … 22.02.2020

No … tak tedy, dnešní den je energeticky hodně velká HITPARÁDA :-))))

Cítím tolik energií, že než je všechny popíši, budu tu týden 🙂 Takže ve stručnosti. Dnešek je novou metou! Novou zářivou “hvězdou” na naší cestě. Každý ví, co symbol hvězdy znamená. Je to štěstí a nekonečná hojnost. Prožívaná láska v absolutnu.

HVĚZDA NÁS VEDE A SVÍTÍ NÁM NA CESTU. PROTO PRÁVĚ DNES JE POTŘEBA VĚŘIT JÍ A NECHAT SE JIŽ NAVŽDY VÉST! VÍRA HORY PŘENÁŠÍ 🙂

Podívali jste se někdy na lidi okolo Vás a všimli jste si, jak velký je rozdíl mezi Vámi a lidmi, kteří nevěří, že jejich život je přesně takový, jaký má být? Uvědomili jste si někdy, že když věříte z celého srdce ve štěstí, že ho prožíváte? Vnímali jste někdy, že když věříte z duše na zázraky, že se ve Vašem životě zázraky skutečně dějí?

A tak je to i s dnešní energií.

Dnes se samozřejmě energie týkají našich vztahů (všech vtahů, ke všemu a ke všem). Pro tuto chvíli tato energie přichází s pochopením! Konkrétně, že se vztahy, které prožíváme, nastaví přesně tak, jak mají. Rozpouští se iluze o našich úsudcích, jak by to mělo asi dopadnout. Najednou jsme schopni si uvědomit, že tento vztah, který nás tak bolel, by nám stejně do budoucna nic dobrého nepřinesl a že je čas za tuto zkušenost poděkovat a JÍT DÁL BEZ BOLESTI! OPUSTIT STARÉ PROGRAMY A NASKOČIT DO PROUDU ABSOLUTNÍ DŮVĚRY A LÁSKY. PROČ? PROTOŽE JEN TAK BUDEME MOCI TYTO ENERGIE SKUTEČNĚ PROŽÍVAT.

Mentální koučink

JSEM ŠŤASTNÁ BEZE ZBYTKU. JSEM V HARMONII. MILUJI A JSEM LÁSKOU. VĚŘÍM A JSEM VÍROU. VĚŘÍM NA ZÁZRAKY A PROTO SE V MÉM ŽIVOTĚ ZÁZRAKY DĚJÍ. DĚKUJI VŠEM MÝM BÝVALÝM VZTAHŮM, PROTOŽE DÍKY NIM A POCHOPENÍ JSEM SAMA SEBOU.

TATO SLOVA JE POTŘEBA PROCÍTIT A PROŽÍT V SRDCI, PAK VÁM POMOHOU ZMĚNIT VAŠI REALITU …

La Sophia