Únorové novoluní “Paví energie”

Jak toto období cítím a prožívám ….

23.2.2020 NOVOLUNÍ v 16:31 znamení Ryb

 

Toto novoluní pro mě přináší poselství duše. Jeho energie mi nejvíce připomínají paví energie. Páv je pro mě symbolem soláru. Proto také cítím v soláru obrovsky silnou energii, která začíná prostupovat mou aurou a září. Tento astrologický jev je provázen péčí o mé zdraví a o sebe samu! Zároveň mi přináší pohled do nitra duše a učí mě naslouchat mým potřebám. Vše, co mi nevyhovuje, se přenastavuje a otevírají se mi cesty k záměru mé duše. Cítím a vnímám, že toto novoluní pro mě bude přelomové. V mé duši je spousta nádherných projektů, které mohou pomáhat tam, kde je skutečně potřeba. Nyní se vše začíná dít!

Páv mi také přinesl důvěru a víru v sebe samu. Cítím pocit jistoty, který naplňuje mou vědomou tvorbu. Přichází ke mě s energií, abych nezapomínala ani na svou duši, ani na své tělo a vědomí a pečovala o ně! Jsem novopečenou maminkou a i když mám novorozeňátko, dokáži si najít čas na sebe a svou práci. Cítím, že potřebuji prožívat všechny tyto energie současně. Proto jsem se rozhodla být úžasnou maminkou, úspěšnou podnikatelkou, pracovat pro různé charitativní spolky a nezapomínat na sebe! Věřte mi nebo ne, jde to! Potřebujete k tomu partnera, který se zapojí a pomůže vám s dětmi a jistotu rodinného krbu. Uvědomuji si, jak důležité bylo najít ve svém životě partnera duše. Nestalo se to samozřejmě náhodou, ale proto, že jsem na sobě tvrdě pracovala několik let.

Paví novoluní, jak ho nazývám, je pro mě symbolem všeho, po čem toužím! Je pro mě startovní čárou a startérem, který právě vystřelil. Cítím, že mám energii a sílu věnovat se všemu, co jsem si jako duše naplánovala. Díky práci, kterou jsem odvedla, se dokáži podívat do svého nitra a rozhodnout se, co je pro mě prioritou. Udělala jsem takový malý plán, kudy povede má cesta a co vše potřebuji k tomu, abych byla v dokonalé harmonii. Zaměřila jsem se na to, co již ve svém životě nepotřebuji a s láskou jsem tyto staré energie propustila. Vykročila jsem vstříc mému sebevyjádření!

Takhle vidím energie, které proudí ….

Autor: LA SOPHIA

Zdroj: ❤️SKYENERGYTV❤️ na webu www.skyenergytv.cz