Jak vidím dnešek 19.2.2020

Dnešní den již naplno proudí energie “vědomé změny” za podpory “vědomé tvorby”! Jak již jsem avizovala v poselství na rok 2020.

Co si pod touto novou transformační vlnou máme představit?

Je to změna v životě, ale ne jen tak ledajaká. Je fyzická. Pracujeme se svými vzorci chování a způsobem myšlení tak, aby změna v našem životě, vedla k naprosté spokojenosti ve všech jeho oblastech.

Je potřeba se zaměřit na to, co skutečně v životě potřebujeme. Hodnotu mají věci, které jsou skutečně potřebné. Jako například zhubnout, protože mě má váha zdravotně omezuje, nebo např. změna zaměstnání, protože v něm nejsem šťastná apod. Tyto změny jsou potřeba okamžitě a bez odkladu začít provádět. Postupnými kroky měnit den po dni vše, co mi nepřináší radost a také to, co mě omezuje.

A jak tedy změna probíhá? Příklad ….

Potřebuješ zhubnout? Nastav si nové vzorce chování a začni jinak myslet! Naplánuj si změnu a začni hned teď! Bez odkladu! Změň způsob stravování a začni cvičit! Neustále měj svůj cíl před sebou a dělej postupné změny, které povedou k úspěchu! Zaměř se na “tady a teď”! Nikdy ne na výsledek, ale na konkrétní změnu v konkrétním okamžiku! Dělej správná rozhodnutí! Jedno správné rozhodnutí za druhým! Po každé, když máš hlad, přemýšlej o tom, zda to, co hodláš sníst, prospívá tvému tělu a záměru zhubnout!

Takže vědomá změna v našem životě právě začíná!

🍀Chceš-li změnit svůj život, protože nejsi spokojený, pak odkládáním se nic nevyřeší. Začni hned!🍀

Nový článek na webu, jak vidíme vědomou tvorbu my 🙂