Orkán Sabina- bouře vědomí!

Tina Energy®Já vyprávím, ty prožíváš

Číslo 1- posun vědomí: Energoinformační pole je plné strachu z bouřky. Dnes se kolektivní vědomí díky této zkušenosti posouvá. Co nám, jako celku, má tato zkušenost říci? Přemýšlejme o tom ….

Číslo 0- restart a posun do nové fáze vědomí: V tento čas, kdy se spouští tvorba v božském vědomí a nastupuje tím fáze naší individuální transformace na úrovni “vědomé tvorby”, je potřeba převzít zodpovědnost za naši “vlastní tvorbu”. Kolik lidí na této planetě vzývalo katastrofu a “mysleli si” (a zdůrazňuji slovo “mysleli”!!!), že to je jediný způsob, jak by Bůh mohl transformovat lidské vědomí! Za nejlepší způsob transformace považujeme totiž “potrestat sami sebe”! Prozradím vám tajemství, chcete? Kdo z vás viděl pohádku s “Čerty nejsou žerty”? Kníže pekel říká: “A hlavně nemyslet!!! Od myšlení jsme tu my, …. Drápale!!!” Stvořit si peklo vlastní myslí umí jen strach. V tak dokonalém světě, který je sám o sobě božskou tvorbou. Neboť jsme si ho sami vytvořili v této podobě.

Bůh má nekonečný rozměr. On tyto katastrofy nevytváří! On pouze respektuje naši svobodnou volbu a tvorbu a skrze nás a skrze to, co my vytvoříme, poznává sebe. To my jsme ti, kteří svým strachem a omezeným myšlením tvoříme katastrofy obřích rozměrů.

Číslo 2- vztah k Bohu a k naší podstatě, vztah ke své duši a sebevyjádření: Víte jaký je rozdíl mezi člověkem, který našel Boha a stal se mistrem “vědomé tvorby” a člověkem, který teprve hledá? Ten, který našel Boha a splynul s ním v jedno, zůstává již navždy beze strachu. Naším úkolem je strach přijmout a rozpustit! Uvědomit si, že jsme tvůrci vlastního života a převzít za to plnou odpovědnost. Pak teprve může naše duše zakusit “prožitek lásky”.

2 + 2 – Číslo 4- vědomý život a vztah k naší zkušenosti: Jakmile si zvědomíme, že “Já jsem” není jen fráze, že je to skutečnost, splynutí, láska, prostoupení vědomí a naplnění naší podstaty, teprve pak žijeme vlastní jedinečný život!

Zdroj:  www.skyenergytv.cz

Autor: La Sophia