Únorový úplněk 2020 z pohledu transformačních čísel

Dnes začínají působit energie úplňku ve Lvu. Tyto energie jsou specifické, ale ne proto, že Lev by nesl něco jiného než obvykle, ale proto, že tento úplněk provázejí transformační čísla. 6, 9, 12. Jak již jsem psala úplněk začíná dnes 6.2.2020, kulminovat bude 9.2. a jeho energie odezní 12.2. 🙂 No, to bude pěkná energetická mela. Věřte nebo ne, celý tento energetický tobogán bude o vztazích. A nejen partnerských a mezilidských, ale i o vztazích k čemukoliv. Zcela zásadně změní náš postoj k situacím, které již dlouho řešíme a nemůžeme najít to správné východisko. Opravu zcela “zásadně” změní náš pohled na tyto prožitky.

Dále se budou tyto energie týkat vztahů k autoritám, osobnostem a k určitým profesím. Napravovat a měnit se budou vazby, které jsou léty zdánlivě nenapravitelné. Oprava vztahů bude probíhat za energií čísel 6 a 9. Dvanáctka už ponese nové energie. Ráda bych zdůraznila, že pokud se v článku zmiňuji o “nových začátcích”, míním tím nové energie, které sestupují jako malí pomocníčci. Nečekejte startéra s pistolí v ruce. Patří sem i malé pokroky, které ve svém důsledku později způsobí velký skok.

Dnes se postupně vyplavují energie spojené s rodinou. Dlouhodobě nanesené energie, které se nám usadily v první čakře. Tento úplněk také jako jediný (a to zdůrazňuji!!!) prověří, jak moc máme “popracováno”. Energie bude od dnešního dne stoupat z pánve, tedy z 1.čakry a po dobu 7 dnů bude postupovat směrem vzhůru po čakrách až k 7. čakře. Máte-li zpracováno, energie projde hladce a prorazí dalších 5 mimotělních čaker až ke 13., tedy k BOHU. Kdo popracováno nemá, energie se zasekne a způsobí tlak v oblasti dané čakry. Nejen, že se neotevře celý systém, ale zároveň se tyto energie budou projevovat vztekem a agresí. Energetický tobogán právě začíná!

Energie čísla 9 způsobí změny v úhlu pohledu a změny ve způsoby tvorby. Jakmile nebudu v dobrých energiích, okamžitě si budu tvořit věci “nechtěné”´. Starý zákon přitažlivosti již dávno nefunguje, funguje “vědomá tvorba” (vědomá ve smyslu božského vědomí) a budete-li si trvat na svých řešeních, energetický proud nás okamžitě a nemilosrdně smete.

Začínáme na ostro tvořit! Dámy a pánové, připoutejte se! Teď se ukáže, kdo a jak na sobě pracoval. Zhmotňování v nových energiích se týká obou pólů energií. Jak negativní, tak i pozitivní. A vše špatné i dobré se projeví do pár dní a ne “let”, jako tomu bylo doposud!

Energie čísla 12 sebou nesou novinky. Vědomí, které se naladí na vlnu ostré tvorby a božské podstaty.

Dne 13.2.2020 nastane “restart”. Nový cyklus, nové vědomí, nová tvorba.

Jsme na to vůbec připraveni? Věřím, že ano ….

Zdroj:  www.skyenergytv.cz

La Sophia