Extrémy vedou k transformaci

Pro ty, kteří mají už transformaci pomocí pětky a dvojky za sebou, je klíčovým číslem pro současný stupeň transformačního procesu číslo 8, které transformuje vědomí do vyšších sfér. Bude-li tedy toto číslo např. součástí data dne, nebo bude dokonce výsledkem jeho numerologického součtu, můžeme se dočkat opravdové jízdy. Tak, jako před několika měsíci nejsilněji transformovala pětka a dvojka, je osmička královnou dnešních dnů. Povšimněme si jejího grafického vyjádření. Jejím základem je střed, kolem něhož krouží dva protipóly. Ty symbolizují dva protikladné extrémy, střed znamená harmonii.

A jak tedy probíhá naše transformace podporovaná číslem osm? Řekněme, že našemu posunu vědomí do vyšších dimenzí brání blok v oblasti financí. Nejprve je k nám tedy přivedena hojnost a pak jsem posláni šupem až na samé dno, na němž procítíme nedostatek a nouzi. To abychom si vykolíkovali oba krajní body naší osmičky a poznali, jak to vypadá na obou jejích pólech. Teprve potom totiž můžeme najít harmonii, střed našeho čísla osm, kolem něho se vše točí. Střed, v němž neubývá energie, nulový bod, který je nabíjen dvěma smyčkami, bod, který pluje v nekonečném proudu energie.

Potřebujete se posunout v oblasti vztahů? Nejspíš budete obklopeni vztahovými závislostmi a vzápětí uvrženi do samoty. To aby vaše cesta mohla směřovat do středu osmičky, do vyvážených a harmonických vztahů plných lásky, do vztahů oproštěných od manipulace a závislostí.  

A co práce? Možná budete vrženi do víru extrémního pracovního tempa, které bude vystřídáno úplným klidem a nečinností, vynucených třeba nemocí nebo ztrátou zaměstnání. To proto, abyste mohli najít rovnováhu mezi prací a jinými, neméně důležitými oblastmi vašeho života. Třeba rodinou nebo vašimi koníčky.

A tak je to se všemi oblastmi našeho bytí. Jeden extrém je střídán extrémem opačným, horko je vystřídáno mrazem, nouze nadbytkem, samota přelidněním. A my?

My hledáme harmonii mezi dvěma protipóly. Pokud ji najdeme, jsme v cíli naší cesty.

Akce 23.11. 2019 v Brně od 11:00

Jako dvojplamenem prožíváme vztah, který je zcela odlišný od vztahů běžných. Je to tzv. “vztah nové doby”. Tyto vztahy jsou jedinečné a pokud i vy toužíte prožívat partnerský vztah, který je založený na zcela jiných stavebních kamenech, než jsou závislost, strach, pocit oběti a nepochopení, pak přijďte. Třeba vám naše zkušenosti pomohou dojít k pochopení vaší vlastní cesty. 

Cena semináře je 900 Kč na osobu. Platba na místě.

Rezervace pouze sms na telefonu: 737 505 099 ve tvaru: Jméno+příjmení+počet míst

MÍSTO KONÁNÍ:

23.11.2019 od 11:00 do cca 17:00

MYSLIVNA resort s.r.o.
Nad Pisárkami 276/1
623 00 Brno

Autor: Cesta dvojplamene

Zdroj: https://skyenergytv.cz