✨Vítám “Tě” na tomto webu✨

Dovol mi položit ti hned na úvod dvě otázky: 

“Jaké pocity v tobě vyvolávají věty a příspěvky na tomto webu? A kdybys právě dnes uvnitř sebe samého našel pocit, že svou duši vlastně neznáš, co uděláš?”                                                                                                                                                   

✨Jistě si kladeš otázku, čím ti mohu být prospěšná✨

Na těchto stránkách sdílím své zkušenosti s vědomou tvorbou.

Můžeš zde najít inspiraci pro tu svou …

✨ Vše, co sdílím, jsem sama prožila✨

Prošla jsem velmi trnitou cestou své vlastní transformace, jak na individuální úrovni, tak i na úrovni vztahů (partnerských i mezilidských). V průběhu mé cesty jsem byla nucena přenastavit všechny staré vzorce chování a myšlení a začít v každé oblasti svého života úplně od začátku.

Nechala jsem vést svou vlastní intuicí a to se mi vyplatilo.

Jsem průvodce svou “vlastní” vědomou změnou v životě. Naslouchám svým pocitům! 

Jsem manželka, matka, tvůrce svého života a velký pracant. Miluji svou práci, která se stala zároveň mým koníčkem. Můj život běží ve strhujícím tempu. Na prvním místě je pro mě samozřejmě má rodina. Můj dvojplamenný partner a zároveň -manžel- a mé děti. Angažuji se v několika projektech, kde část mých finančních prostředků, které vydělám, putuje na prospěšné účely.

O čem je můj život

POMÁHÁM – MILUJI – ŽIJI – STÁLE SE UČÍM – PROŽÍVÁM – SBÍRÁM ZKUŠENOSTI – UDRŽUJI V HARMONII SEBE, SVOU RODINU A SVOU PRÁCI

Proč jsem jaká jsem

Jednoho dne jsem byla dostrkána k rozhodnutí, zda to, co dělám a poskytuji, má být “pomoc, či práce”. Rozhodnutí nebylo jednoduché, ale bylo více než potřebné. Procítila jsem si v duši, kam směřuji i co v životě potřebuji a našla jsem svou “CESTU DUŠE”.

Potřeba mé duše

Má duše potřebuje, aby se energie, kterou vkládám do všeho, co tvořím, vracela. Rozhodnutí tedy bylo jasné! Rozhodla jsem se ve svém životě věnovat činnosti, kterou srdcem i duší miluji. Zároveň se tímto způsobem i živit. A dále jsem si nacítila způsob, jakým nezištně a účelově pomáhat! Rozhodla jsem se, že část peněz, které vydělávám, půjde na pomoc potřebným a tak bude příjem i výdej energie v harmonii. Tvořím tak, jak to dává smysl mé duši. 

A co můj život

Ten je dokonalý přesně takový, jaký je. Naučila jsem se díky své transformační cestě život skutečně milovat. Každou vteřinu žiji naplno, protože vím, jakou má prožitek v přítomném okamžiku cenu. Miluji své děti i svou práci.

V životě mám zkrátka vše, co potřebuji. 

Tak to cítím ✨


LA SOPHIA